Torty weselne

Wiele miesięcy przygotowań i decyzji czeka Państwa Młodych, zanim powiedzą sakramentalne tak... Jedną z nich jest wybór tortu weselnego, który jest obowiązkowym elementem menu przyjęcia weselnego.

Ile wesel, tyle pomysłów na tort. Może on być klasyczy- wielopiętrowy albo złożony z mini torcików lub babeczek.... Dekoracja kwiatowa, prosta, elegancka lub bogata, eklektyczna, stonowana lub kolorowa, kwiatowa lub owocowa, z elemntami humorystycznymi...  Wszystko zależy od inwencji Państwa Młodych.

Przy wyborze tortu na przyjęcie weselne, warto wziąć pod uwagę

 

Zapraszamy do galerii tortów weselnych oraz słodkich upomników dla gości weselnych.

 

       
 
           

 

Dokładamy wszelkich starań, by spełniać życzenia naszych klientów.

W naszych cukierniach doradzimy Państwu w wyborze tortu z oferty standardowej (dobór smaku, wielkości oraz kolorystyka dekoracji). Pomożemy także w wyborze ciast i ciasteczek na słodki stół oraz upominków weselnych.

Jeśli mają Państwo własny pomysł, chętnie podejmiemy się zaprojektowania i wykonania wymarzonego tortu weselnego. Prosimy o kontakt mailowy, w celu wstępnego zapoznania się z Państwa życzeniami: biuro@ulecha.pl (z dopiskiem tort weselny i data przyjecia weselnego). Nasz doradca weselny skontaktuje się z Państwem w celu przygotowania indywidualnej oferty.