Nasza działalność

Jesteśmy małą rodzinną cukiernią, której siedziba mieści się w nadnarwiańskim miasteczku Łapy. Nasza marka i wyroby są znane i lubiane na Podlasiu. Coraz częściej nasze wyroby, np. sękacze,  goszczą także w innych regionach Polski i Europy.

Od ponad 30 lat zajmujemy się rzemieślniczym cukiernictwem,  bazując na bogactwie naturalnych składników Podlasia i najlepszych surowcach z całego świata.

Jako firma rzemieślnicza przywiązujemy wagę, by nasze wyroby były wykonywane z najlepszych surowców, z regionu i ze świata.  Korzystamy z naturalnych surowców: najlepszego mleka, śmietany i twarogu z naszego regionu, świeżych jaj, polskich owoców, marcepana z Lubeki, czekolad belgijskich, pistacji Bronte, wanilii z Madagaskaru… Nasze własne pomysły i inspiracje z licznych podróży to źródło autorskich receptur na słodkości cukierni „u Lecha”.  

W swojej bieżącej ofercie mamy ponad 100 wyrobów. Ciasta, ciasteczka, torty na wszelkie okazje, rzemieślnicze lody, sękacze i praliny… Wszystko według najlepszych cukierniczych tradycji i najnowszych technologii.

Chociaż moja przygoda z cukiernictwem zaczęła się od przypadku, to szybko stała się moją pasją i sposobem na życie. Od kilku lat firma jest w pełni rodzinną, gdyż współprowadzi ją ze mną moja córka.

Ciągły rozwój, poszukiwanie najlepszych naturalnych surowców do produkcji, inwestowanie w park maszynowy , podnoszenie  umiejętności naszej załogi i spełnianie słodkich życzeń naszych klientów- to cele, które na co dzień realizujemy prowadząc naszą cukiernię.   

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Leszek Truskolawski  

& Marta Truskolawska