Torty dla dzieci

Rocznica urodzin to dla każdego dziecka jeden z najważniejszych dni w roku. Niezależnie, czy spędza go wśród najbliższych czy w licznym gronie przyjaciół, punktem obowiazkowym jest tort urodzinowy. Jest on ozdobą przyjęcia, a jego smak powienien być ulubionym jubilata.

Przy wyborze tortu na przyjęcie dla dziecka, warto wziąć pod uwagę

 

 Polecane samki tortów dla dzieci:

- śmietanowo- owocowy: trzy puszyste biszkopty- w tym jeden kakaowy- nasączone ponczem*, przełożone delikatnym kremem śmietanowym i kremem śmietankowym z dodatkiem konfitury owocowej**: wiśniowej, z czarnej porzeczki, z maliny)

- śmietanowo- czekoladowy: trzy biszkopty- w tym jeden kakaowy, dwa maślane- nasączone ponczem, przełożone delikatnym kremem śmietanowym*** i kremem śmietanowym z dodatkiem belgijskiej czekolady****

- śmietanowy z truskawkami: trzy puszyste biszkopty- w tym jeden kakaowy- nasączone ponczem, przełożone bitą śmietaną*** i zanurzonymi w niej kawałkami truskawek

- czekoladowy: trzy puszyste kakaowe biszkopty, nasączone ponczem, przełożone kremem maślanym czekoladowym (z mlecznej i gorzkiej czekoaldy belgijskiej)

 

 Minimalna waga tortu:

- w zależności od wybranego wzoru tortu: w standardowych- podana w opisie zdjęcie; w indywidualnie projektowanych- ustalana każdorazowo z klientem.

- waga ostateczna tortu od zamówionej może różnić się +/- 10%.

 

 

Zapraszamy do galerii tortów dla dzieci. 

 

       

 

Dokładamy wszelkich starań, by spełniać życzenia naszych klientów.

W naszych cukierniach doradzimy Państwu w wyborze tortu z oferty standardowej (dobór smaku, wielkości oraz kolorystyka dekoracji, napisu).

Jeśli mają Państwo własny pomysł, chętnie podejmiemy się zaprojektowania i wykonania wymarzonego tortu dla dziecka. Prosimy o kontakt mailowy, w celu wstępnego zapoznania się z Państwa życzeniami: biuro@ulecha.pl (z dopiskiem tort dla dziecka i data przyjecia). Skontaktujemy się z Państwem w celu przygotowania indywidualnej oferty.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Informacje o surowcach:

    * poncz do nasączania tortów przygotowujemy w zalezności od smaku tortu (np. do tortów czekoladowych dodawana jest odrobina koniaku, do tortów owocowych- sok z cytryny, do kawowych- kawa espresso)

   ** wszystkie konfitury z owoców stosowane w naszych produktach są wykonywane w naszej pracowni, z owoców świeżych lub mrożonych, z dodatkiem cukru i pektyny (jako naturalnej substancji żelującej)

  *** delikatny krem śmietanowy jest przygotowany z naturalnej śmietany (zaw. tł. 30%), a swoją gładkość zawdzięcza opracowanemu przez nas procesowi pasteryzacji i nie ma w nim żadnych sztucznych dodatków. W naszej firmie nie używamy produktów typu "śmietana roślinna". Bita śmietana jest przygotowana także z naturalnej śmietany (zaw. tł. 30%), po jej napowietrzeniu dodawany jest jedynie cukier i żelatyna dla utrzymania jej delikatnej struktury.

 **** czekolada belgijska używana w naszych wyrobach jest specjalnie wyselekcjonowana i nie zawiera żadnych innych tłuszczy roślinnych niż masło kakaowe, dzięki czemu jest ona wyśmienita i pozawala na tworzenie szerokiej gamy czekoladowych wyrobów (od tortów po praliny).

***** orzechy, pistacje, migdały do naszych produktów są przez nas wyprażane oraz siekane lub mielone na gładką pastę (100%, bez żadnych innych składników). Tak przetworzone są naturalnymi i jedynymi naturalnymi dodatkami smakowymi do biszkoptów, kremów, śmietany i pozwalają na uzyskanie pełni smaku oraz koloru.